Vi använder cookies för att göra din upplevelse bättre. För att följa det nya direktivet om e-integritet, behöver vi be om ditt medgivande att sätta cookies. Läs mer.
Kundrecensioner
Bra!
Klipp på mitten och vik kanten eller värm den med ex strykjärn.Publicerad
Feh!
Förnyar min recension så här efter 400 cigaretters bruk med denna.
Första rälsen har gått av, den andra är på gång att gå av. Beställde en ny och får se om den är lika kass.
Rekommenderar inte denna tyvärr. Visst man kan göra 2 cigaretter åt gången, men det går åt dubbelt så lång tid att sätta i och paketera tobaken också.
-KvalitéPublicerad
Suverän smak
Suverän smak och kvalitet, så nära malibu man kan komma, rekommenderas.Publicerad
Smakar exakt som pisang ambon
Smakar exakt som pisang ambon, om inte bättre tom.Publicerad
Suverän kvalitet och framförallt förbaskat god ljus rom
Den bästa romessensen av de ljusa romsorter jag har prövat hittills, rekommenderas starkt.Publicerad
Dålig kvalité
Tyvärr gick denna kvarn sönder för mig nu efter en halv månads användande. Trots att jag följt instruktionerna. Tobaken fastnadei och runt trumman så veven som var fastskruvad i trumman lossnade. Så den verkar vara väldigt känslig. Jag tror det får bli någon matberedare eller så nästa gång. Verkar vara väldigt dålig kvalité.Publicerad
Bra köp
Trevlig PET i form av en klassisk ölflaska. Klarar jäs/kolsyreprocessen bra.Publicerad